Elektronický informační a objednávací systém

02.05.2016

Od začátku roku 2016 jsme přešli na nový elektronický informační a objednávací systém. V souvislosti s tím došlo i k drobným změnám, z nichž nejpodstatnější je nahrazení papírových permanentek a poukazů dobíjecími čipovými kartami, umožňujícími mimo jiné rezervace služeb vč. jejich rušení on-line.

Z toho důvodu byl aktivován i webový rezervační systém, kde si majitelé karet mohou rezervovat služby z pohodlí domova či odkudkoli přes internet přímo na našich stránkách. K tomu je jen potřeba pořídit si při osobní návštěvě čipovou kartu, nebo vyměnit papírový poukaz zakoupený v loňském roce za čipovou kartu, a nabít ji zvolenou částkou či službou.

Na rezervační systém se poté lze dostat z přímo našich stránek www.therapon98.cz

V horní liště je třetí zleva záložka AQUA. Když ji klient rozklikne, najde v roletce Objednávky online. Odtud se dostane na vstup do rezervačního systému.

Uživatelské jméno je příjmení klienta, heslo = číslo karty (černé čtyřčíslí na zadní straně karty). Heslo si může klient změnit po vstupu do systému v záložce Ostatní - "Můj účet."

 

Podrobný návod se nachází přímo na úvodní stránce on-line rezervací pod heslem "Nápověda."

karta-2.jpgVíte, že k praktickému lékaři se můžete zaregistrovat online?


Rehabilitační část AQUA komplexu

Nabízí zázemí hydromasážních van umožňujících pod dohledem odborného pracovníka regenerovat celé tělo pomocí perličkové, vířivé či podvodní masáže.